Vyhledávání

Slovensko autobusem

Adventní Bratislava - Autobusem

Adventní Bratislava

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava a okolí, v oblasti Bratislava, Slovensko, v ubytovacím zařízení Adventní Bratislava , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 65 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Bratislava levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy.

Bratislava - Děvín - čokoládovna v Kittsee - Autobusem

Bratislava - Děvín - čokoládovna v Kittsee

2.12. - 2.12.2021
Dle programu
Autobus

 
890 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2021 v lokalitě Bratislava a okolí, v resortu Bratislava, Slovensko, v Bratislava - Děvín - čokoládovna v Kittsee, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 70 dní. Pobyt je se stravou formou dle programu. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Bratislava - Autobusem

Adventní Bratislava

4.12. - 4.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava a okolí, v oblasti Bratislava, Slovensko, v ubytovacím zařízení Adventní Bratislava , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 4. prosince do soboty 4. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Bratislava levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy.

Adventní Bratislava - Autobusem

Adventní Bratislava

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2021 v lokalitě Bratislava a okolí, v resortu Bratislava, Slovensko, v Adventní Bratislava, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 86 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.

Po stopách středověku a přírodních krás Slovenského ráje - Autobusem

Po stopách středověku a přírodních krás Slovenského ráje

19.8. - 21.8.2022
Snídaně
Autobus

3 499 Kč
3 149 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Slovenský Raj, v ubytovacím zařízení Po stopách středověku a přírodních krás Slovenského ráje , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 19. srpna do neděle 21. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 330 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Po stopách středověku a přírodních krás Slovenského ráje levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3149,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021/2022, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-5 z celkem 5 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Autobusem na Slovensko s garancí nejnižší ceny. Zájezdy na Slovensko autokarem online. 5063 zájezdů na Slovensko 2021/2022. Slovensko autobusem.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Proč si nevybrat pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Slovensko 2021 nebo Slovensko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovensko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.