Vyhledávání dovolené na Slovensku

Ceny na Slovensku

Jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Slovensku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Slovensko.

Ceny na Slovensku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety18 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety25 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety30 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety86 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety127 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava15 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava64 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava457 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje15 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje23 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje30 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje38 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv734 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1270 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1435 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1565 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny15 Kč
Mléko 1 l potraviny18 Kč
Hlávkový salát potraviny20 Kč
Chléb 500 g potraviny20 Kč
Chléb potraviny25 Kč
Zmrzlina potraviny25 Kč
Pizza potraviny25 Kč
Máslo potraviny25 Kč
Rýže 1 kg potraviny28 Kč
Jablka 1 kg potraviny30 Kč
Čokoláda potraviny30 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny33 Kč
Brambory 1 kg potraviny33 Kč
Rajčata 1 kg potraviny41 Kč
Vejce 12 ks potraviny46 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny48 Kč
Sýr 500 g potraviny89 Kč
Šunka potraviny130 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny137 Kč
Sýr 1 kg potraviny191 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace28 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace38 Kč
Káva restaurace41 Kč
Káva Americano restaurace43 Kč
Cappuccino restaurace46 Kč
Káva Latté restaurace51 Kč
Sendvič restaurace53 Kč
Polední menu v centru restaurace97 Kč
Lasagne restaurace99 Kč
Míchaný nápoj restaurace102 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace119 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace124 Kč
Salát restaurace155 Kč
Grilované kuře restaurace180 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace216 Kč
Hamburger restaurace231 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace254 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace445 Kč
Hlavní jídlo restaurace452 Kč
Steak restaurace452 Kč
Vyhledávání dovolené na Slovensku

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Ceny na Slovensku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Slovensku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Slovensku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Vybírejte pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Slovensko 2023 nebo Slovensko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Slovensko 2023 nebo First Minute Slovensko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Slovensko levně nebo luxusní dovolená Slovensko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovensko.

Zajímá vás jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Slovensku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.