Vyhledávání

Dovolená Dunajská Streda - Dunajská Streda 2021

Hotel Therma - Dovolená Dunajská Streda - Dunajská Streda 2021

Hotel Therma

28.3. - 2.4.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 790 Kč

Dovolená 2021 - Dunajská Streda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Therma, v délce 6 nocí, v termínu neděle 28. březen 2021 až pátek 2. duben 2021, vlastní doprava - například autem. Odjezd za 69 dní. Strava polopenze. Jarní first minute pobyt Slovensko levně za 6790,- CZK od cestovní agentury travelportal

Hotel Thermalpark  - Dovolená Dunajská Streda - Dunajská Streda 2021

Hotel Thermalpark

27.10. - 29.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
3 260 Kč

Dovolená 2021 - Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermalpark , v délce 3 nocí, v termínu středa 27. říjen 2021 až pátek 29. říjen 2021, vlastní doprava - například autem. Odjezd za 282 dní. Strava polopenze. Podzimní first minute pobyt Slovensko levně za 3260,- CZK od cestovní agentury travelportal


Zobrazeno 1-2 z celkem 2 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Dunajská Streda 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Dunajská Streda na Slovensku 2021 online. Last Minute a First Minute pobyty. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Dunajská Streda - Dunajská Streda 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Dunajská Streda si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Dunajská Streda, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Dunajská Streda, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku nejen pro seniory. V říjnu nastává na Slovensku další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Dunajská Streda. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Dunajská Streda.

 

V destinaci Dunajská Streda aktuálně porovnáváme 2 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.