Vyhledávání dovolené na Slovensku

Palace Grand

Palace Grand

Palace Grand 2.6. - 4.6.

2.6. - 4.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 440 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Palace Grand , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. června do neděle 4. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Palace Grand levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovensko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 4.6. - 11.6.

4.6. - 11.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 130 Kč

Dovolená Slovensko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Palace Grand, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 4. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 11. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11130,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovensko hotel, pobytové zájezdy.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 9.6. - 11.6.

9.6. - 11.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 440 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Palace Grand , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 9. června do neděle 11. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Palace Grand levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovensko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 17.6. - 23.6.

17.6. - 23.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 540 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Palace Grand, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 17. červen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 23. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9540,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovensko hotel, pobytové zájezdy.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 22.6. - 25.6.

22.6. - 25.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
2 160 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Palace Grand , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 22. června do neděle 25. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Palace Grand levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovensko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 30.6. - 2.7.

30.6. - 2.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 440 Kč

Dovolená Slovensko 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Palace Grand, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 30. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 2. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 32 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovensko hotel, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 14.7. - 16.7.

14.7. - 16.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
1 440 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Palace Grand , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 14. července do neděle 16. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 46 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Palace Grand levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovensko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 27.7. - 30.7.

27.7. - 30.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 160 Kč

Dovolená Slovensko 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Palace Grand, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 30. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 59 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2160,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovensko hotel, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 28.7. - 30.7.

28.7. - 30.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 440 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Palace Grand , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 28. července do neděle 30. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 60 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Palace Grand levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovensko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Palace Grand - Slovensko Hotel

Palace Grand 4.8. - 6.8.

4.8. - 6.8.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
1 440 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Palace Grand, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 6. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 67 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovensko hotel, pobytové zájezdy, lázeňské.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Palace Grand na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Palace Grand se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry. Dovolená Palace Grand - Slovensko 2023. Palace Grand.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Slovensku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Slovensku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Slovensku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Slovensku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Slovensko 2023, Slovensko Invia, Slovensko dovolená, Slovensko lázně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.