Vyhledávání dovolené na Slovensku

Polovník

Polovník

Polovník 3.9. - 9.9.

3.9. - 9.9.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
10 650 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Polovník s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. září do soboty 9. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Polovník levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10650,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovensko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.Na této stránce naleznete: Polovník na Slovensku v letovisku Nízké Tatry - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Polovník se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování na Slovensku v letovisku Nízké Tatry. Dovolená Polovník - Slovensko 2023. Polovník.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Slovensku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Slovensku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Slovensku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Slovensku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Slovensko 2023, Slovensko Invia, Slovensko dovolená, Slovensko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.