Vyhledávání

Resort Maladinovo - Slovensko

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

17.12. - 22.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 225 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, Resort Maladinovo, v ubytovacím zařízení Resort Maladinovo , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. prosince do středy 22. prosince 2021. Doprava s příjezdem na místo za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Resort Maladinovo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4225,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2021/2022, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

9.2. - 11.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 820 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, Resort Maladinovo, v Resort Maladinovo, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 9. únor 2022 a návratem/příjezdem: pátek 11. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 74 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1820,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

8.4. - 10.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
3 325 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, Resort Maladinovo, v ubytovacím zařízení Resort Maladinovo , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 8. dubna do neděle 10. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 132 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Resort Maladinovo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3325,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

2.6. - 6.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 655 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, Resort Maladinovo, v Resort Maladinovo, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 6. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 187 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3655,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

26.7. - 28.7.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 330 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, Resort Maladinovo, v ubytovacím zařízení Resort Maladinovo , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 26. července do čtvrtka 28. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 241 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Resort Maladinovo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3330,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

30.7. - 2.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 100 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, Resort Maladinovo, v Resort Maladinovo, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 30. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 2. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 245 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

7.9. - 10.9.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 430 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, Resort Maladinovo, v ubytovacím zařízení Resort Maladinovo , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 7. září do soboty 10. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 284 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Resort Maladinovo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2430,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

26.10. - 29.10.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 430 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, Resort Maladinovo, v Resort Maladinovo, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 26. říjen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 29. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 333 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2430,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

17.11. - 19.11.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 620 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, Resort Maladinovo, v ubytovacím zařízení Resort Maladinovo , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 17. listopadu do soboty 19. listopadu 2022. Doprava s příjezdem na místo za 355 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Resort Maladinovo levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1620,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Resort Maladinovo - Hotel

Resort Maladinovo

25.11. - 28.11.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 760 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, Resort Maladinovo, v Resort Maladinovo, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 25. listopad 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 28. listopad 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 363 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Reklama

Na této stránce naleznete: Resort Maladinovo 2021/2022.️ Garance nejnižší ceny. Pobyty se stravou: bez stravy, bez stravy, polopenze, bez stravy, snídaně, polopenze, bez stravy, bez stravy, bez stravy, snídaně. Výhodná nabídka dovolené na Slovensku 2021/2022. Resort Maladinovo - Slovensko.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Liptov? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Liptov jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Liptov 2021 nebo Liptov 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Liptov? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Slovensku? Proč si nevybrat dovolenou na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Slovensko 2021 nebo Slovensko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovensko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.