Vyhledávání dovolené na Slovensku

Royal Palace

Royal Palace

Royal Palace 31.8. - 2.9.

31.8. - 2.9.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 620 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, v ubytovacím zařízení Royal Palace , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 31. srpna do pátku 2. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 55 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Royal Palace levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7620,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy.

Royal Palace - Slovensko Hotel

Royal Palace 17.10. - 19.10.

17.10. - 19.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 710 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Střední Slovensko, v Royal Palace, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 17. říjen 2022 a návratem/příjezdem: středa 19. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 102 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8710,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské.

Royal Palace - Slovensko Hotel

Royal Palace 4.12. - 11.12.

4.12. - 11.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
30 490 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, v ubytovacím zařízení Royal Palace , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 4. prosince do neděle 11. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 150 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Royal Palace, který je aktuálně na prodej online v ceně 30490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022, pobytové zájezdy, lázeňské.

Royal Palace - Slovensko Hotel

Royal Palace 16.12. - 23.12.

16.12. - 23.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
30 490 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Střední Slovensko, v Royal Palace, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 16. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 23. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 162 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 30490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské.Na této stránce naleznete: Royal Palace na Slovensku v letovisku Střední Slovensko - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Royal Palace se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování na Slovensku v letovisku Střední Slovensko. Dovolená Royal Palace - Slovensko 2022. Royal Palace.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Střední Slovensko? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Střední Slovensko jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Střední Slovensko 2022 nebo Střední Slovensko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Střední Slovensko? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Slovensku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Slovensku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Slovensko 2022 nebo Slovensko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.