Vyhledávání dovolené na Slovensku

Vila Jasmín (Mengusovce)

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce)

Vila Jasmín (Mengusovce)

29.3. - 31.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 860 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Vila Jasmín (Mengusovce) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 29. března do pátku 31. března 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Vila Jasmín (Mengusovce) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Poloha

samostatná budova stojící na pozemku rodinného domu. Mengusovce jsou malou obcí ležící pod Vysokými Tatrami a mají vynikající polohu pro turistiku, cykloturistiku, běžecké lyžování. Blízko je na Štrbské Pleso, do Starého Smokovce i do Popradu. Ubytování je vhodné především pro rodiny a přátele.

Lyžování

lyžařské středisko Lučivná 4 km, lyžařské středisko Lopušná dolina 6 km, lyžařské středisko Štrbské pleso 12 km. 100 m od objektu extra svah na sáňkování. V okolí vhodné podmínky na běžecké lyžování.

Koupání

AquaCity Poprad 12 km.

Vybavení

ubytování až pro 14 osob (10 lůžek a 4 přistýlky), společná kuchyně, společenská místnost s krbem, sauna, venkovní posezení se zastřešeným krbem, parkování na oploceném pozemku pod kamerovým systémem, WiFi internet.

Speciální nabídka

Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. Nekuřácký objekt. WiFi internet ZDARMA. Pobytová taxa v ceně. Při pobytu na 7 nocí během zimní sezóny vstup do sauny 1x ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 20.12.-27.12.21 4 noci, 27.12.21-3.1. 5 nocí, 14.4.-18.4.22 3 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možný pobyt se psy.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

30.3. - 2.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 790 Kč

Dovolená Slovensko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Vila Jasmín (Mengusovce), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 30. březen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 2. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

12.4. - 14.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 860 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Vila Jasmín (Mengusovce) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 12. dubna do pátku 14. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Vila Jasmín (Mengusovce) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

13.4. - 16.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 790 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Vila Jasmín (Mengusovce), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 13. duben 2023 a návratem/příjezdem: neděle 16. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 16 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

14.4. - 16.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 860 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Vila Jasmín (Mengusovce) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 14. dubna do neděle 16. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Vila Jasmín (Mengusovce) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

16.4. - 19.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 790 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Vila Jasmín (Mengusovce), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 16. duben 2023 a návratem/příjezdem: středa 19. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

17.4. - 19.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 860 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Vila Jasmín (Mengusovce) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 17. dubna do středy 19. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Vila Jasmín (Mengusovce) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

19.4. - 22.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 790 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Vila Jasmín (Mengusovce), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 19. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 22. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

21.4. - 23.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 860 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Vila Jasmín (Mengusovce) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 21. dubna do neděle 23. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Vila Jasmín (Mengusovce) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Ubytování
TV, Lednička, Wifi zdarma.

Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko Hotel

Vila Jasmín (Mengusovce)

21.4. - 28.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 380 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2023 v lokalitě Vysoké Tatry, v Vila Jasmín (Mengusovce), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 21. duben 2023 a návratem/příjezdem: pátek 28. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 24 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6380,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Speciálně koupání, lyžařské středisko, s krbem, turistika.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Vila Jasmín (Mengusovce) na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Vila Jasmín (Mengusovce) se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry. Dovolená Vila Jasmín (Mengusovce) - Slovensko 2023. Vila Jasmín (Mengusovce).

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Slovensku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Slovensku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Slovensko 2023, Slovensko Invia, Slovensko Last Minute, Slovensko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.