Vyhledávání

Jarní dovolená na Slovensku

Plus - Jarní dovolená

Plus

1.3. - 6.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 450 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava a okolí, v ubytovacím zařízení Plus s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. března do neděle 6. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 159 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Plus levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3450,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jarní dovolená, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Koliba Kamzík - Jarní dovolená

TV, Lednička, Dětský koutek, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

Apartmány Koliba Kamzík

2.3. - 9.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
10 990 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, Starý Smokovec, v Apartmány Koliba Kamzík, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. březen 2022 a návratem/příjezdem: středa 9. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 160 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklistické. Průměrné hodnocení Apartmány Koliba Kamzík je 94 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Koliba Kamzík - Jarní dovolená

TV, Lednička, Dětský koutek, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

Apartmány Koliba Kamzík

2.3. - 10.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
12 960 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, Starý Smokovec, v ubytovacím zařízení Apartmány Koliba Kamzík , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od středy 2. března do čtvrtka 10. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 160 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Koliba Kamzík levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12960,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jarní dovolená, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Village Resort Hanuliak - Jarní dovolená

TV, Fitness, Wifi zdarma

Village Resort Hanuliak

2.3. - 4.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 320 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Malá Fatra, v Village Resort Hanuliak, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. březen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 4. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 160 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6320,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Village Resort Hanuliak je 92 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Plus - Jarní dovolená

Plus

2.3. - 4.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 380 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava a okolí, v ubytovacím zařízení Plus s počtem hvězdiček: 2, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 2. března do pátku 4. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 160 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Plus levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1380,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jarní dovolená, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Plus - Jarní dovolená

Plus

2.3. - 7.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 450 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Bratislava a okolí, v Plus, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. březen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 7. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 160 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3450,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Plus je 78 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Villa Júlia - Jarní dovolená

TV, Lednička

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Villa Júlia

3.3. - 6.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 450 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, Villa Júlia, v ubytovacím zařízení Villa Júlia s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. března do neděle 6. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 161 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Villa Júlia levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3450,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jarní dovolená, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy, s výlety. Na základě recenzí od 9 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Koliba Kamzík - Jarní dovolená

TV, Lednička, Dětský koutek, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

Apartmány Koliba Kamzík

4.3. - 12.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
12 960 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, Starý Smokovec, v Apartmány Koliba Kamzík, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 162 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12960,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Apartmány Koliba Kamzík je 94 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Wellness Hotel Chopok - Jarní dovolená

Wellness Hotel Chopok

4.3. - 13.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
22 910 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, v ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chopok s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. března do neděle 13. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 162 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Wellness Hotel Chopok, který je aktuálně na prodej online v ceně 22910,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jarní dovolená, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 28 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Village Resort Hanuliak - Jarní dovolená

TV, Fitness, Wifi zdarma

Village Resort Hanuliak

4.3. - 6.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 320 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Malá Fatra, v Village Resort Hanuliak, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 6. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 162 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6320,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Village Resort Hanuliak je 92 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Vila Pri Váhu - Jarní dovolená

Vila Pri Váhu

4.3. - 6.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 120 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, v ubytovacím zařízení Vila Pri Váhu , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. března do neděle 6. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 162 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vila Pri Váhu levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1120,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jarní dovolená, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Wellness Hotel Chopok - Jarní dovolená

Wellness Hotel Chopok

5.3. - 14.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
22 390 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, v Wellness Hotel Chopok, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. březen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 14. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 163 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 22390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Wellness Hotel Chopok je 94 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 331 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Jarní prázdniny a dovolená na Slovensku s garancí nejnižší ceny. Dovolená na jarní prázniny 2021/2022. Nabídka 5063 zájezdů na Slovensko 2021/2022. Jarní dovolená na Slovensku.

Pokud jste si nevybrali v Jarní dovolená na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Proč si nevybrat pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Slovensko 2021 nebo Slovensko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovensko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.