Vyhledávání dovolené na Slovensku

Jižní Slovensko Dovolená 2022

Jižní Slovensko Dovolená 2022

Thermal Varga

13.7. - 15.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
4 800 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, v ubytovacím zařízení Thermal Varga s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 13. července do pátku 15. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Thermal Varga levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jižní Slovensko Dovolená 2022, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 101 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Termál - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Penzion Termál

23.7. - 30.7.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 115 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, v Penzion Termál, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 23. červenec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 30. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 16 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3115,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jižní Slovensko Dovolená 2022, pobytové zájezdy, lázeňské.

Plauter Kúria - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Plauter Kúria

26.7. - 2.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 690 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, v ubytovacím zařízení Plauter Kúria s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 26. července do úterý 2. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 19 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Plauter Kúria levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jižní Slovensko Dovolená 2022, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 12 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Plauter Kúria - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Plauter Kúria

29.7. - 1.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
3 300 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, v Plauter Kúria, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 1. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3300,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jižní Slovensko Dovolená 2022, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Plauter Kúria je 86 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Vnější bazén, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Pod Lipou - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Pod Lipou

1.8. - 8.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
21 563 Kč
18 760 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, v ubytovacím zařízení Pod Lipou s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Pod Lipou levně se slevou 13 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jižní Slovensko Dovolená 2022, léto 2022, pobytové zájezdy.

Park - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Park

3.8. - 6.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 216 Kč
4 190 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, v Park, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 6. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 49 % je nyní aktuálně v ceně 4190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jižní Slovensko Dovolená 2022, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Park je 76 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace.

Minerál - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Minerál

7.8. - 11.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 670 Kč

Minerál - informace

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, Minerál, v ubytovacím zařízení Minerál s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 7. srpna do čtvrtka 11. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Minerál levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8670,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jižní Slovensko Dovolená 2022, léto 2022, pobytové zájezdy, lázeňské.


Hotel Minerál

Moderní hotel Minerál **** leží v centru lázeňského města Dudince v úrodném vinařském kraji na jihu středního Slovenska. Zdejší lázně se proslavily hlavně kvalitou místní minerální vody s vysokým obsahem kysličníku uhličitého a sirovodíku. Hotel Minerál je situován jen několik metrů od lázeňského areálu. V roce 2010 prošel rozsáhlou rekonstrukcí exteriéru i interiéru a v současné době nabízí vysoký standard ubytování a širokou nabídku wellness procedur.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v moderně zařízených pokojích a apartmánech. Součástí standardní výbavy je koupelna se sprchovacím koutem (v apartmánu i s vanou), sušička na vlasy, LCD televize se satelitním přijímačem, telefon, internetové připojení WIFI, minibar, trezor, uzamykací kartový systém a klimatizace.

Gastronomie

Hotel je vyhlášený svou kuchyni. Kvalitní gastronomické speciality můžete ochutnávat v hotelové prostorné restauraci. Hostům je k dispozici také letní terasa s kapacitou 80 osob a Lobby Bar pro 24 osoby.

Wellness centrum

V hotelu se nachází elegantní wellness centrum se suchou a parní saunou, vířivkou a ochlazovacím bazénkem. Součástí wellness centra je také Slender studio a masážní salon s nabídkou masáží včetně lymfomasáže, medové detoxikační masáže, masáže horkými lávovými kameny nebo exotické masáže Ayurvéda. Některé vodoléčebné procedury se poskytují v lázeňském hotelu Rubín.

Business

Obchodní klientela může využít dva kongresové sály pro cca 40 osob s dataprojektorem a promítacím plátnem a jednu zasedací místnost pro 24 osob, kterou lze využít ke školením nebo seminářům.

Parkování

Parkovat lze u hotelu bez poplatku

Zvířata

Hotel neumožňuje pobyt s domácím zvířetem.

Lázně Dudince

Dudince se řadí mezi malé lázně. Kvalita zdejší vody je však unikátní a patří mezi nejcennější minerální vody v celé Evropě. Vedle řady minerálů má také velký obsah kysličníku uhličitého a sirovodíku. Používá se ke koupelím a doporučuje se i k pitné kúře. Voda působí pozitivně zejména na pohybové a trávicí ústrojí, neurologická onemocnění, pooperační stavy na cévním systému, manažerské nemoci, civilizační nemoci atd.

Okolí

Během svého pobytu můžete relaxovat v wellness centrum WELLNEA v hotelu Rubín, zahrát si bowling nebo squash v poblízkém sportovním centru, zacvičit si v lázeňském fitness centru, navštívit Thajské relaxační centrum, okoupat se v místním koupališti nebo objevovat nejbližší okolí městečka s útulnými vinnými sklípky, památkovými rezervacemi, historickými památky a turistickými stezkami.

Destinace

Město Dudice má zajímavou polohu, nachází se v trojúhelníku Bratislava, Banská Bystrica, Budapešť v naprosto čistém prostředí bez průmyslových exhalátů. Najdete zde ideální podmínky pro rekreaci – stabilní klima a největším počtem slunečných dnů na Slovensku. Podle švýcarské stupnice má klima v městě Dudince sedativní a utišující účinky.

Lázně Dudince mají minerální vodu, která jako jediná na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně nemoci pohybového aparátu a oběhového systému, dále pak neurologické choroby. Podobná voda je pak už jen ve francouzských lázních Vichy.


Ubytování
Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna.

Orchidea - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Orchidea

9.8. - 11.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
3 180 Kč

Dovolená Slovensko 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, Veľký Meder, v Orchidea, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 9. srpen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 11. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 33 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jižní Slovensko Dovolená 2022, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Orchidea je 90 % podle referencí od 70 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Smaragd - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Smaragd

11.8. - 14.8.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
7 660 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, v ubytovacím zařízení Smaragd s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. srpna do neděle 14. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 35 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Smaragd levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7660,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jižní Slovensko Dovolená 2022, léto 2022, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ubytování
TV, Dětský koutek.

Pension Max - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Pension Max

15.8. - 24.8.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
10 368 Kč

Dovolená Slovensko 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, Pension Max, v Pension Max, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. srpen 2022 a návratem/příjezdem: středa 24. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 39 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 10368,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jižní Slovensko Dovolená 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Pension Max je 92 % podle referencí od 23 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Dětský koutek.

Pension Max - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Pension Max

15.8. - 19.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 012 Kč

Pension Max - informace

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, Pension Max, v ubytovacím zařízení Pension Max , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 15. srpna do pátku 19. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 39 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Pension Max levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2012,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jižní Slovensko Dovolená 2022, léto 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 23 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Obecný popis

penzion MAX v Podhájské poskytuje svým klientům příjemné ubytování v pokojích s vlastní kuchyňkou. Atraktivní poloha, nedaleko termálního koupaliště, společenské prostory, doplňkové služby a přátelská atmosféra je zárukou příjemně strávené dovolené.

Poloha

ubytování se nachází ve vyhledávaném termálním středisku Podhájska na jižním Slovensku. Penzion nabízí příjemné ticho a klid, zároveň se nachází asi jen 600 m od termálního koupaliště. V okruhu 150 m se nachází autobusová a železniční zastávka, prodejna potravin, restaurace a další.

Vybavení

zahrada, terasa, koutek na grilování, wellness centrum, parkoviště, dětský koutek. Možnost zapůjčení: fén, žehlička a žehlící prkno, sportovní potřeby, sada na grilování, za poplatek: jízdní kola pro děti i dospělé.

Ubytování

DBL 2(+2), cca 30 m2 - 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, vybavený kuchyňský kout: lednička, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, LCD TV.

Stravování

Možnost výběru: bez stravy, snídaně, polopenze nebo plná penze.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 6 EUR/den.
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 5 EUR/den
- parkování: v areálu penzionu zdarma, v omezeném množství

Sport a zábava

hotel nabízí útulné hotelové wellness centrum:
- parní sauna- finská sauna- vířivka- relaxační místnostUbytovaní klienti mají vstup do wellness centra na 2hod. denně zdarma.

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa cca 1EUR/os./den.

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Tenis, Volejbal, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Bar, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace.

Thermalpark Hotel A Penzion - Jižní Slovensko Dovolená 2022

Thermalpark Hotel A Penzion

19.8. - 21.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 070 Kč

Dovolená Slovensko 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, Thermalpark Hotel a Penzion, v Thermalpark Hotel A Penzion, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 19. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 21. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 43 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5070,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jižní Slovensko Dovolená 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Thermalpark Hotel A Penzion je 88 % podle referencí od 159 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 48 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Úžasná dovolená Jižní Slovensko 2022. Rezervujte si svou nádhernou dovolenou na Slovensku v lokalitě Jižní Slovensko 2022 s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty Jižní Slovensko. Zájezdy na Slovensko 2022. Jižní Slovensko Dovolená 2022.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Vybírejte pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Jižní Slovensko 2022 nebo Jižní Slovensko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Jižní Slovensko 2022 nebo First Minute Jižní Slovensko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Jižní Slovensko levně nebo luxusní dovolená Jižní Slovensko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Jižní Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Jižní Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Jižní Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Jižní Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Jižní Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Jižní Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Jižní Slovensko.

Zajímá vás jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Slovensku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.