Vyhledávání

Slovensko levně

Adventní Bratislava - Levně

Adventní Bratislava

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava a okolí, v oblasti Bratislava, Slovensko, v ubytovacím zařízení Adventní Bratislava , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 42 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Adventní Bratislava levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy.

Adventní Bratislava - Levně

Adventní Bratislava

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2021 v lokalitě Bratislava a okolí, v resortu Bratislava, Slovensko, v Adventní Bratislava, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 63 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy.

Adventní Bratislava - Levně

Adventní Bratislava

4.12. - 4.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Bratislava a okolí, v oblasti Bratislava, Slovensko, v ubytovacím zařízení Adventní Bratislava , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 4. prosince do soboty 4. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 49 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Adventní Bratislava levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, zima 2021/2022, poznávací zájezdy.

Apartmány Aquasleep I. - Levně

TV, Lednička, Tobogány

Apartmány Aquasleep I.

17.12. - 19.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
700 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2021 v lokalitě Jižní Slovensko, Apartmány Aquasleep I., v Apartmány Aquasleep I., s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 19. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 62 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 700,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, lázeňské.

Apartmány Viola - Levně

Apartmány Viola

29.10. - 31.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
720 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Jižní Slovensko, v ubytovacím zařízení Apartmány Viola , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 29. října do neděle 31. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Viola levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 720,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, lázeňské.

Vily Tatry Holiday - Levně

Vnější bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Hotelová restaurace, Volejbal, Wifi zdarma

Vily Tatry Holiday

14.10. - 16.10.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
825 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, Vily Tatry Holiday, v Vily Tatry Holiday, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 14. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 16. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 363 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 825,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Vily Tatry Holiday je 86 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Vily Tatry Holiday - Levně

Vnější bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Hotelová restaurace, Volejbal, Wifi zdarma

Vily Tatry Holiday

11.11. - 13.11.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
825 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, Vily Tatry Holiday, v ubytovacím zařízení Vily Tatry Holiday s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 11. listopadu do neděle 13. listopadu 2022. Doprava s příjezdem na místo za 391 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Vily Tatry Holiday levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 825,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bratislava - Děvín - čokoládovna v Kittsee - Levně

Bratislava - Děvín - čokoládovna v Kittsee

2.12. - 2.12.2021
Dle programu
Autobus

 
890 Kč

Dovolená Slovensko 2021 v lokalitě Bratislava a okolí, v resortu Bratislava, Slovensko, v Bratislava - Děvín - čokoládovna v Kittsee, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 47 dní. Pobyt je se stravou formou dle programu. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy, adventní.

Hotel Satel - Levně

TV, Tenis, Fitness, Bar, Hotelová restaurace

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 12 km.

Hotel Satel

8.11. - 9.11.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
890 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Východní Slovensko, Poprad, v ubytovacím zařízení Hotel Satel , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od úterý 8. listopadu do středy 9. listopadu 2022. Doprava s příjezdem na místo za 388 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Hotel Satel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 24 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Michal - Levně

Penzion Michal

4.3. - 6.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
900 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, v Penzion Michal, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 6. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 139 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 900,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Penzion Michal je 84 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Pension Koliba - Levně

TV, Tobogány, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 100 m.

Pension Koliba

22.10. - 24.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
920 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Oravské Beskydy, Pension Koliba, v ubytovacím zařízení Pension Koliba s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 22. října do neděle 24. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Pension Koliba levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 72 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Andrea - Levně

Apartmány Andrea

22.4. - 24.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
920 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Jižní Slovensko, v Apartmány Andrea, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 22. duben 2022 a návratem/příjezdem: neděle 24. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 188 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 920,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Apartmány Andrea je 90 % podle referencí od 3 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 3858 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny. Akční nabídky dovolené 2021/2022 a Last Minute zájezdů na Slovensko. 3858 zájezdů na Slovensko 2021/2022. Slovensko levně.

Pokud jste si nevybrali v Slovensko levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Proč si nevybrat pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Slovensko 2021 nebo Slovensko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovensko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.