Vyhledávání dovolené na Slovensku

Nízké Tatry Dovolená 2022

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, lednice, možnost ubytování se psem.

Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
12 257 Kč

Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna levně je v ceně 12257,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je tradiční podhorská dřevěnice, kterou majitel pečlivě udržuje v původním stylu včetně vnitřního restaurovaného vybavení a výzdoby lidovou tvorbou. Do objektu se vstupuje přes dvůr a verandu (lednice), kde je WC, a která vede do jídelny s kuchyňským koutem (stůl, židle, pec, poličky, sklápěcí lůžka). Součástí jídelny je umývací kout (vana se sprchou, umyvadlo). Z jídelny se vstupuje do obytné místnosti (lůžka, skříň, stůl, židle, prádelník, krb, truhla, příborník, křesla). Venkovní prostor tvoří dřevěným plotem ohraničený dvůr s dřevníkem. V zahradě je posezení se slunečníkem a venkovní krb. V sousedství majitel vlastní další chalupu, ve které je umístěna galerie lidového umění. V zimním období budou spokojeni milovníci zimních sportů. Jsou zde výborné podmínky pro běžecké lyžování, daleko nejsou kvalitní sjezdovky. Kulturní a společenské vyžití nabízí nedaleká města Ružomberok a Banská Bystrica. Zajímavá jsou místa připomínající Slovenské národní povstání.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
29 860 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom je v ceně 29860,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Mika - Telgárt - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Mika - Telgárt

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 706 Kč

Chalupa Mika - Telgárt - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Mika - Telgárt s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Mika - Telgárt levně je v ceně 14706,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa stojí na vlastním oploceném pozemku v okrajové části obce u potoka. Jedná se o velmi pěknou zrekonstruovanou chalupu v tichém a klidném prostředí malé podhorské obce. Dřevěnou brankou je z ulice přístupný zatravněný dvorek, odkud lze vystoupat po schodech na kryté zápraží. Z něj vchodovými dveřmi do předsíňky, kde se po levé straně nachází kuchyňka s jídelním koutem (stůl, židle) průchozí do pokoje A (lůžka, lampička, skříňky). Z předsíňky je dále přístupný i pokoj B (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříně, kachlová kamna), společenská místnost (pohovky, stůl, skříně, skříňka, krb, LCD TV + SAT) a sociální zařízení (WC v rámci koupelny, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Pohodu a klid zabezpečí ubytovaným zatravněný dvorek, na kterém mají k dispozici venkovní posezení u ohniště s možností grilování. Majitel nabízí poradenství při plánování výletů jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky náročných turistických výšlapů.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
13 281 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna levně je v ceně 13281,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chata Bully - Donovaly - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chata Bully - Donovaly

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 402 Kč

Chata Bully - Donovaly - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chata Bully - Donovaly s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Bully - Donovaly je v ceně 18402,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata se nachází v krásném prostředí obce Donovaly s udržovanou zatravněnou zahradou. Vstupními dveřmi vcházíme do chodbičky, jejíž součástí je sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Dále odsud pokračujeme do otevřeného prostoru s kuchyňkou, která přechází v jídelní kout (stůl, židle, lavice) a společenskou místnost (sedací souprava, stolek, skříňky, krb, TV). Ze společenské místnosti vystoupáme po schodišti do podkrovní předsíňky s ložnicí A (lůžka, noční stolky s lampičkami, komoda, skříň) po pravé straně a ložnicí B (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříň, komoda). Příjemné chvíle je možné strávit při opékání a grilování na zahradě chalupy, kde je k dispozici zahradní posezení, gril a otevřené ohniště.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Chopok - Bystrá - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chata Chopok - Bystrá

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
28 492 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chata Chopok - Bystrá s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Chopok - Bystrá je v ceně 28492,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Sofia - Donovaly - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chata Sofia - Donovaly

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
28 594 Kč

Chata Sofia - Donovaly - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chata Sofia - Donovaly s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Sofia - Donovaly je v ceně 28594,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Návštevníkom je k dispozícii ubytovanie v jednej 3-lôžkovej ako aj dvoch 2-lôžkových izbách. Hostia môžu v chate zároveň využívať spoločenskú miestnosť s krbom. K vybaveniu ubytovania patrí aj plne zariadená kuchyňa, veranda, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Kúrenie objektu je elektrické + krb (drevo). Pri chate nájdete záhradné posedenie, lehátka, ohnisko a prenosný gril s možnosťou opekania a grilovania. Pre hostí je teraz mimoriadna akcia - počas celého pobytu Vám budú k dispozícii dva HORSKÉ BICYKLE ÚPLNE ZADARMO! Parkovanie Vašich áut máte v lete, na jar a jeseň zaistené priamo pri chate, v zime (ak je veľa snehu) môžete parkovať 50 metrov od chaty. Snehové reťaze sú nutné iba ak vozidlo nemá pohon 4x4 a je veľa snehu (prípadne ľad), poväčšine však nie sú potrebné. Chata je ideálna pre lyžiarov, milovníkov prírody, turistov, rodinky s deťmi i menšie skupinky priateľov kedykoľvek v roku.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Chopok - Bystrá - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chata Chopok - Bystrá

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
28 492 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chata Chopok - Bystrá s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 16. července do soboty 23. července 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Last Minute zájezd do hotelu Chata Chopok - Bystrá je v ceně 28492,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
12 257 Kč

Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 16. července do soboty 23. července 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna levně je v ceně 12257,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je tradiční podhorská dřevěnice, kterou majitel pečlivě udržuje v původním stylu včetně vnitřního restaurovaného vybavení a výzdoby lidovou tvorbou. Do objektu se vstupuje přes dvůr a verandu (lednice), kde je WC, a která vede do jídelny s kuchyňským koutem (stůl, židle, pec, poličky, sklápěcí lůžka). Součástí jídelny je umývací kout (vana se sprchou, umyvadlo). Z jídelny se vstupuje do obytné místnosti (lůžka, skříň, stůl, židle, prádelník, krb, truhla, příborník, křesla). Venkovní prostor tvoří dřevěným plotem ohraničený dvůr s dřevníkem. V zahradě je posezení se slunečníkem a venkovní krb. V sousedství majitel vlastní další chalupu, ve které je umístěna galerie lidového umění. V zimním období budou spokojeni milovníci zimních sportů. Jsou zde výborné podmínky pro běžecké lyžování, daleko nejsou kvalitní sjezdovky. Kulturní a společenské vyžití nabízí nedaleká města Ružomberok a Banská Bystrica. Zajímavá jsou místa připomínající Slovenské národní povstání.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
29 860 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 16. července do soboty 23. července 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom je v ceně 29860,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
13 281 Kč

Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 16. července do soboty 23. července 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna levně je v ceně 13281,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Stylová drevenica Art Galery, která leží v klidné oblasti obce Liptovská Lúžna, nabízí ubytování pro 4 osoby. Majiteli je udržována v původním stylu. K dispozici je obývací pokoj s dvěma lůžky a kuchyňským koutem, ložnice, místnost se sprchovým koutem, dřezem a kamny na tuhá paliva a toaleta. K dispozici je také zahrada s posezením, grilem a vybavením.

Ubytování
Vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Sofia - Donovaly - Nízké Tatry Dovolená 2022

Chata Sofia - Donovaly

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
28 594 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry, v ubytovacím zařízení Chata Sofia - Donovaly s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 16. července do soboty 23. července 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Last Minute zájezd do hotelu Chata Sofia - Donovaly je v ceně 28594,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 130 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Úžasná dovolená Nízké Tatry 2022. Rezervujte si svou nádhernou dovolenou na Slovensku v lokalitě Nízké Tatry 2022 s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty Nízké Tatry. Zájezdy na Slovensko 2022. Nízké Tatry Dovolená 2022.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Vybírejte pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Nízké Tatry 2022 nebo Nízké Tatry 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Nízké Tatry 2022 nebo First Minute Nízké Tatry 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Nízké Tatry levně nebo luxusní dovolená Nízké Tatry.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Nízké Tatry si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Nízké Tatry. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Nízké Tatry. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Nízké Tatry, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Nízké Tatry.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Nízké Tatry za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Nízké Tatry.

Zajímá vás jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Slovensku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.