Vyhledávání

Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice)

8.8. - 19.8.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
18 590 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, Liečebný dom Slávia (Kúpele Bojnice), v ubytovacím zařízení Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice) , v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od neděle 8. srpna do čtvrtka 19. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice), který je aktuálně na prodej online v ceně 18590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.

Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice)

10.8. - 18.8.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
13 520 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2021 v lokalitě Střední Slovensko, Liečebný dom Slávia (Kúpele Bojnice), v Liečebný Dom Slávia (Kúpele Bojnice), ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 10. srpen 2021 a návratem/příjezdem: středa 18. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, levně, v ceně 13520,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.

Lázeňský Dům Polana (Brusno) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Lázeňský Dům Polana (Brusno)

11.8. - 17.8.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
12 210 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, v ubytovacím zařízení Lázeňský Dům Polana (Brusno) , v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 11. srpna do úterý 17. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Lázeňský Dům Polana (Brusno) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12210,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, lázeňské.

Liečebný Dom Lysec - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Lednička, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna

Liečebný Dom Lysec

14.8. - 24.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
26 800 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2021 v lokalitě Střední Slovensko, Liečebný dom Lysec, v Liečebný Dom Lysec, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 14. srpen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 24. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 11 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, v ceně 26800,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, pobytové zájezdy, lázeňské, vhodné pro seniory.

Veľká Fatra - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Veľká Fatra

15.8. - 20.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 980 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, v ubytovacím zařízení Veľká Fatra s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 15. srpna do pátku 20. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Veľká Fatra levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11980,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Liečebný Dom Tribeč (Kúpele Bojnice) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

TV, Lednička, Klidná lokalita

vzdálenost od centra města: 250 m.

Liečebný Dom Tribeč (Kúpele Bojnice)

20.8. - 1.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

 
20 280 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2021 v lokalitě Střední Slovensko, Liečebný dom Tribeč (Kúpele Bojnice), v Liečebný Dom Tribeč (Kúpele Bojnice), ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 20. srpen 2021 a návratem/příjezdem: středa 1. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 17 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, v ceně 20280,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.

Penzion Kachelman (Banská Štiavnica) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Penzion Kachelman (Banská Štiavnica)

21.8. - 27.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 589 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, v ubytovacím zařízení Penzion Kachelman (Banská Štiavnica) s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 21. srpna do pátku 27. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Penzion Kachelman (Banská Štiavnica) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5589,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, léto 2021, pobytové zájezdy. Speciálně Novomanželská sleva.

Veľká Fatra - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Veľká Fatra

22.8. - 26.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 930 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2021 v lokalitě Střední Slovensko, v Veľká Fatra, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 22. srpen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 26. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10930,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Veľká Fatra je 84 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Royal Palace - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Royal Palace

24.8. - 3.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

45 271 Kč
43 460 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, v ubytovacím zařízení Royal Palace , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od úterý 24. srpna do pátku 3. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 21 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Royal Palace levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 43460,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, lázeňské.

Liečebný Dom Bôrina (Kúpele Bojnice) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

TV, Lednička, Wifi zdarma

Liečebný Dom Bôrina (Kúpele Bojnice)

25.8. - 3.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

16 768 Kč
15 930 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2021 v lokalitě Střední Slovensko, Liečebný dom Bôrina (Kúpele Bojnice), v Liečebný Dom Bôrina (Kúpele Bojnice), ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 25. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pátek 3. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 15930,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.

Liečebný Dom Gabriela (Kúpele Bojnice) - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

TV, Lednička

Liečebný Dom Gabriela (Kúpele Bojnice)

29.8. - 8.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

16 842 Kč
16 000 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory na Slovensku v letovisku Střední Slovensko, Liečebný dom Gabriela (Kúpele Bojnice), v ubytovacím zařízení Liečebný Dom Gabriela (Kúpele Bojnice) , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. srpna do středy 8. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Liečebný Dom Gabriela (Kúpele Bojnice) levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory.

Veľká Fatra - Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021

Veľká Fatra

30.8. - 1.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 230 Kč

Dovolená Slovensko Last Minute 2021 v lokalitě Střední Slovensko, v Veľká Fatra, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 30. srpen 2021 a návratem/příjezdem: středa 1. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5230,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Veľká Fatra je 84 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 48 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Střední Slovensko 2021.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Střední Slovensko na Slovensku 2021 online. Last Minute a First Minute pobyty. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Střední Slovensko - Střední Slovensko 2021.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Proč si nevybrat pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Střední Slovensko 2021 nebo Střední Slovensko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Střední Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Střední Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Střední Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Střední Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Střední Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Střední Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Střední Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Střední Slovensko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.