Vyhledávání

Dovolená Turčianske Teplice - Turčianske Teplice 2021

Hotel Velká Fatra   - Dovolená Turčianske Teplice - Turčianske Teplice 2021

Hotel Velká Fatra

5.3. - 7.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 480 Kč

Dovolená 2021 - Turčianske Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Velká Fatra , v délce 3 nocí, v termínu pátek 5. březen 2021 až neděle 7. březen 2021, vlastní doprava - například autem. Odjezd za 44 dní. Strava polopenze. Jarní pobyt Slovensko levně za 4480,- CZK od cestovní agentury travelportal

Hotel Aqua  - Dovolená Turčianske Teplice - Turčianske Teplice 2021

Hotel Aqua

20.4. - 21.4.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
1 490 Kč

Dovolená 2021 - Turčianske Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aqua , v délce 2 nocí, v termínu úterý 20. duben 2021 až středa 21. duben 2021, vlastní doprava - například autem. Odjezd za 90 dní. Strava polopenze. Jarní first minute pobyt Slovensko levně za 1490,- CZK od cestovní agentury travelportal

Hotel Royal Palace - Dovolená Turčianske Teplice - Turčianske Teplice 2021

Hotel Royal Palace

24.4. - 26.4.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 700 Kč

Dovolená 2021 - Turčianske Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Palace, v délce 3 nocí, v termínu sobota 24. duben 2021 až pondělí 26. duben 2021, vlastní doprava - například autem. Odjezd za 94 dní. Strava snídaně. Jarní first minute pobyt Slovensko levně za 6700,- CZK od cestovní agentury travelportal


Zobrazeno 1-3 z celkem 3 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Turčianske Teplice 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Turčianske Teplice na Slovensku 2021 online. Last Minute a First Minute pobyty. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Turčianske Teplice - Turčianske Teplice 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Turčianske Teplice si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Turčianske Teplice, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Turčianske Teplice, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku nejen pro seniory. V říjnu nastává na Slovensku další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Turčianske Teplice. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Turčianske Teplice.

 

V destinaci Turčianske Teplice aktuálně porovnáváme 3 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.