Vyhledávání

Slovensko duben 2022

Grandhotel Starý Smokovec - v dubnu

Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 300 m.

Grandhotel Starý Smokovec

1.4. - 8.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
15 610 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, Starý Smokovec, v ubytovacím zařízení Grandhotel Starý Smokovec s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. dubna do pátku 8. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 190 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Grandhotel Starý Smokovec, který je aktuálně na prodej online v ceně 15610,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické. Na základě recenzí od 155 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Toliar - v dubnu

Toliar

2.4. - 10.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
10 720 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, v Toliar, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. duben 2022 a návratem/příjezdem: neděle 10. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 191 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10720,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Toliar je 88 % podle referencí od 100 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Sorea Urán - v dubnu

Sorea Urán

2.4. - 7.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 113 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Sorea Urán s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. dubna do čtvrtka 7. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 191 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sorea Urán levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8113,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, lyžařské. Na základě recenzí od 112 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Sorea Urán - v dubnu

Sorea Urán

2.4. - 4.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
3 245 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, v Sorea Urán, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 4. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 191 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3245,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lázeňské, lyžařské. Průměrné hodnocení Sorea Urán je 86 % podle referencí od 112 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Wellness Hotel Chopok - v dubnu

Wellness Hotel Chopok

3.4. - 8.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 150 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Liptov, v ubytovacím zařízení Wellness Hotel Chopok s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. dubna do pátku 8. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 192 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Wellness Hotel Chopok levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12150,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 28 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Villa Júlia - v dubnu

TV, Lednička

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Villa Júlia

3.4. - 8.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 550 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, Villa Júlia, v Villa Júlia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. duben 2022 a návratem/příjezdem: pátek 8. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 192 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4550,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy, s výlety. Průměrné hodnocení Villa Júlia je 86 % podle referencí od 9 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Rozsutec (Vrátna Dolina) - v dubnu

TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Fitness, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

Rozsutec (Vrátna Dolina)

3.4. - 9.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
12 660 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Malá Fatra, Rozsutec (Vrátna Dolina), v ubytovacím zařízení Rozsutec (Vrátna Dolina) s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. dubna do soboty 9. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 192 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Rozsutec (Vrátna Dolina) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12660,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, lázeňské.

Plus - v dubnu

Plus

3.4. - 6.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
2 250 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Bratislava a okolí, v Plus, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. duben 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 192 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2250,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Plus je 78 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Chatky Tatry Holiday - v dubnu

TV, Lednička

Chatky Tatry Holiday

3.4. - 9.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
15 160 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, v ubytovacím zařízení Chatky Tatry Holiday s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. dubna do soboty 9. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 192 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Chatky Tatry Holiday, který je aktuálně na prodej online v ceně 15160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 11 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Fis - v dubnu

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Tenis, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna lyží

vzdálenost od sjezdovky: 50 m.

Fis

4.4. - 11.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
12 075 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Vysoké Tatry, Štrbské Pleso, v Fis, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 4. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 11. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 193 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12075,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické. Průměrné hodnocení Fis je 90 % podle referencí od 172 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Vila Olívia - v dubnu

TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Vila Olívia

4.4. - 10.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 075 Kč

Rekreace na dovolené na Slovensku v letovisku Vysoké Tatry, Starý Smokovec, v ubytovacím zařízení Vila Olívia s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 4. dubna do neděle 10. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 193 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vila Olívia levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9075,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Slovensku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 96 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Wellness Hotel Chopok - v dubnu

Wellness Hotel Chopok

6.4. - 9.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 290 Kč

Dovolená Slovensko First Minute 2022 v lokalitě Liptov, v Wellness Hotel Chopok, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 195 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Slovensko, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Wellness Hotel Chopok je 94 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 70 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená na Slovensku v dubnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené na Slovensku v dubnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy na Slovensko. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Slovensko duben 2022.

Pokud jste si nevybrali v Slovensko duben 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Proč si nevybrat pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Slovensko 2021 nebo Slovensko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovensko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovensko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovensko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovensko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovensko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovensko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovensko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovensko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© slovenskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.