Vyhledávání dovolené na Slovensku

Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
6 054 Kč

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Hacienda - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Hacienda - Liptovská Osada levně je v ceně 6054,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Hacienda je samostatná polovica dvojdomka a je rozdelená na prízemie a podkrovie. Na prízemí sa nachádza plne zariadená kuchynka so spoločenskou miestnosťou a jedálňou, ako aj samostatná kúpelňa. V podkroví sú tri izby, a samostatná kúpeľňa. Obe časti sú vybavené aj toaletou. V podkroví nájdete v prípade záujmu aj saunu. Spoločenská miestnosť je vybavená televíznym prijímačom s možnosťou príjmu všetkých bežných programov, v prípade potreby sa môžete pripojiť aj na internet, formou bezdrôtového pripojenia. V priamom susedstve sa nachádza obchod s potravinami, bar s možnosťou vonkajšieho posedenia. Ďalšie dve reštaurácie sú v do 600 metrov od ubytovacieho zariadenia.

Ubytování
Vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 125 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica levně je v ceně 14125,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa U Potoka - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa U Potoka - Staré Hory

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
33 916 Kč

Chalupa U Potoka - Staré Hory - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa U Potoka - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Potoka - Staré Hory je v ceně 33916,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je postavena pod zalesněným svahem vedle silnice, jejíž provoz je, díky dobrému odhlučnění objektu, v jeho interiéru jen minimálně postřehnutelný. Dřevěnou brankou se dostáváme z předzahrádky ke vchodu ze zadní strany do prostorné chodby (botník, kamna) s dveřmi do ložnice A (lůžka, noční stolky s lampičkami, TV, skříň, skříňka). Z chodby přes předsíňku (křesílka, stolek) vstupujeme po pravé straně do kuchyně (linka, lednice), na kterou navazuje sociální zařízení (koupelna (WC)- sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Na opačnou stranu z předsíňky vedou dveře do obývacího pokoje (sedací souprava, stolek, sekretář, krb, TV, křeslo), přes který projdeme do ložnice B (lůžka, noční stolky s lampičkami skříň, věšák, TV, pohovka). Z chodby za vchodovými dveřmi vystoupáme po schodišti na otevřenou galerii (ratanový nábytek, stolek) s dominantním komínovým tělesem krbu. Po pravé straně se nachází chodbička se vstupy na sociální zařízení (koupelna (WC)- sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, skříňka)a ložnice C (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříň, věšák, skříňka, TV). Na protější straně galerie je situován prostorný pokoj (rozkládací pohovky, stolek, křesla, skříňky) se zvýšeným podkrovím (lůžka). Všechny pokoje jsou prostorné a zařízené moderním nábytkem. Na zahradě za chalupou, kolem které protéká potůček, mohou klienti strávit příjemné chvíle při grilování (gril, kotlík) v zahradním altánku. K dispozici také stůl na stolní tenis.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 090 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada levně je v ceně 10090,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Chata Jelenská dolina - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chata Jelenská dolina - Staré Hory

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 695 Kč

Chata Jelenská dolina - Staré Hory - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chata Jelenská dolina - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Jelenská dolina - Staré Hory levně je v ceně 10695,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí ve stejnojmenném údolí na prostorné zahradě pod lesem. Do objektu se vstupuje z boční strany dveřmi v patře, dostupnými po venkovním schodišti. Předsíňkou a chodbičkou (komora, WC) se dostáváme do společenské místnosti (sedací souprava, stolek, krb, TV + SAT, CD přehrávač, rádio, DVD přehrávač) s jídelním koutem (stůl, židle) a balkonem. V rohu místnosti se vchází do kuchyňky (linka, lednice). Z chodbičky vystoupáme do podkroví, kde se v předsíňce nachází koupelna (WC součástí koupelny - vana, umyvadlo, zrcadlo). V podkroví jsou dále ložnice C (lůžka, skříň, křeslo) a shodně vybavené ložnice A a B (lůžka, stolek, křeslo, skříň). Hostům je k dispozici také přízemí chaty se saunou (sprcha, WC) a domácím barem (lavice, stůl, barový pult). Kolem objektu je velký zatravněný pozemek s altánkem, kde je možno použít krb s grilem (2 x gril), na volné ploše vedle chaty potom otevřené ohniště (kotlík, pánev). K vybavení chaty patří i hřiště s volejbalovou sítí a stůl na stolní tenis, houpačka. Pro děti i dospělé je vyčleněn koutek s houpačkami.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
6 054 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Hacienda - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 10 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Hacienda - Liptovská Osada levně je v ceně 6054,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, terasa.

Chalupa Zrub Malachov - Malachov - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Zrub Malachov - Malachov

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
30 267 Kč

Chalupa Zrub Malachov - Malachov - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Zrub Malachov - Malachov s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 10 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Zrub Malachov - Malachov je v ceně 30267,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata je 2-podlažná. V prízemie se nachází dvojposteľová izba, spoločenská miestnosť s krbom ( TV, DVD prehrávač, rádio s CD/MP3), kompletne vybavená kuchynka (elektrický sporák s el. rúrou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička s mrazničkou ...), jedálenský kút, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vstupná chodba a lyžiareň. Podkroví má 3 izby, v každej sú 2 základné lôžka + možný prístelok. Nachádza sa tu tiež kúpeľňa vybavená vaňou a WC. Exterier je vybavený altánkom s vonkajším krbom.

Ubytování
Vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 125 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 10 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica levně je v ceně 14125,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa U Potoka - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa U Potoka - Staré Hory

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
33 916 Kč

Chalupa U Potoka - Staré Hory - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa U Potoka - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 10 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Potoka - Staré Hory je v ceně 33916,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je postavena pod zalesněným svahem vedle silnice, jejíž provoz je, díky dobrému odhlučnění objektu, v jeho interiéru jen minimálně postřehnutelný. Dřevěnou brankou se dostáváme z předzahrádky ke vchodu ze zadní strany do prostorné chodby (botník, kamna) s dveřmi do ložnice A (lůžka, noční stolky s lampičkami, TV, skříň, skříňka). Z chodby přes předsíňku (křesílka, stolek) vstupujeme po pravé straně do kuchyně (linka, lednice), na kterou navazuje sociální zařízení (koupelna (WC)- sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Na opačnou stranu z předsíňky vedou dveře do obývacího pokoje (sedací souprava, stolek, sekretář, krb, TV, křeslo), přes který projdeme do ložnice B (lůžka, noční stolky s lampičkami skříň, věšák, TV, pohovka). Z chodby za vchodovými dveřmi vystoupáme po schodišti na otevřenou galerii (ratanový nábytek, stolek) s dominantním komínovým tělesem krbu. Po pravé straně se nachází chodbička se vstupy na sociální zařízení (koupelna (WC)- sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, skříňka)a ložnice C (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříň, věšák, skříňka, TV). Na protější straně galerie je situován prostorný pokoj (rozkládací pohovky, stolek, křesla, skříňky) se zvýšeným podkrovím (lůžka). Všechny pokoje jsou prostorné a zařízené moderním nábytkem. Na zahradě za chalupou, kolem které protéká potůček, mohou klienti strávit příjemné chvíle při grilování (gril, kotlík) v zahradním altánku. K dispozici také stůl na stolní tenis.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 090 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 10 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada levně je v ceně 10090,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Chata Jelenská dolina - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chata Jelenská dolina - Staré Hory

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 695 Kč

Chata Jelenská dolina - Staré Hory - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chata Jelenská dolina - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 10 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chata Jelenská dolina - Staré Hory levně je v ceně 10695,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí ve stejnojmenném údolí na prostorné zahradě pod lesem. Do objektu se vstupuje z boční strany dveřmi v patře, dostupnými po venkovním schodišti. Předsíňkou a chodbičkou (komora, WC) se dostáváme do společenské místnosti (sedací souprava, stolek, krb, TV + SAT, CD přehrávač, rádio, DVD přehrávač) s jídelním koutem (stůl, židle) a balkonem. V rohu místnosti se vchází do kuchyňky (linka, lednice). Z chodbičky vystoupáme do podkroví, kde se v předsíňce nachází koupelna (WC součástí koupelny - vana, umyvadlo, zrcadlo). V podkroví jsou dále ložnice C (lůžka, skříň, křeslo) a shodně vybavené ložnice A a B (lůžka, stolek, křeslo, skříň). Hostům je k dispozici také přízemí chaty se saunou (sprcha, WC) a domácím barem (lavice, stůl, barový pult). Kolem objektu je velký zatravněný pozemek s altánkem, kde je možno použít krb s grilem (2 x gril), na volné ploše vedle chaty potom otevřené ohniště (kotlík, pánev). K vybavení chaty patří i hřiště s volejbalovou sítí a stůl na stolní tenis, houpačka. Pro děti i dospělé je vyčleněn koutek s houpačkami.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada - Velká Fatra Dovolená 2022/2023

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada

15.10. - 22.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
6 054 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Hacienda - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 15. října do soboty 22. října 2022. Doprava za 17 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Hacienda - Liptovská Osada levně je v ceně 6054,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 74 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Úžasná dovolená Velká Fatra 2022/2023. Rezervujte si svou nádhernou dovolenou na Slovensku v lokalitě Velká Fatra 2022/2023 s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty Velká Fatra. Zájezdy na Slovensko 2022/2023. Velká Fatra Dovolená 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Vybírejte pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Velká Fatra 2022 nebo Velká Fatra 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Velká Fatra 2022 nebo First Minute Velká Fatra 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Velká Fatra levně nebo luxusní dovolená Velká Fatra.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Velká Fatra si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Velká Fatra. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Velká Fatra. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Velká Fatra, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Velká Fatra.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Velká Fatra za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Velká Fatra.

Zajímá vás jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Slovensku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.