Vyhledávání dovolené na Slovensku

Velká Fatra Dovolená 2022

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 824 Kč

Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod hruškou - Liptovská Osada levně je v ceně 10824,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zrekonstruovaná jednoduše zařízená dřevěnice z počátku minulého století, navozující (s výjimkou el. spotřebičů) způsob života na vesnici před půl stoletím. Chalupa leží v klidné části vesnice na oploceném pozemku s ovocnými stromy a zahrádkou. Vchodovými dveřmi z boční strany objektu vstupujeme do kuchyňky (sporák na pevná paliva, lednice, pracovní stůl, příborník) s jídelním koutem (stůl, židle), dřevěnou truhlou a skříní. Ve vedlejším prostoru za zdí a závěsem je umístěna vana se sprchou a bojler pro ohřev vody. Vlevo od vstupních dveří je ložnice (lůžka, lampička, krb, konferenční stolek). Skromné podmínky dokresluje také suché WC na zahrádce za domem. K dispozici je také zahradní posezení a gril.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa U Potoka - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa U Potoka - Staré Hory

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
34 332 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa U Potoka - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Potoka - Staré Hory je v ceně 34332,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
16 340 Kč

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica je v ceně 16340,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Drevenica je situačne riešená pre 7-8 dospelých osôb. V podkroví sú dve samostatné izby, každá vybavená manželskou posteľou a výhľadom cez veľké vykierové okná na blízke končiare Veľkej Fatry. Na prízemí je tretia izba na spanie taktiež s veľkou posteľou. Centrom celého priestoru je nádherný klasický krb navrhnutý a postavený z dôrazom na vytvorenie jedinečnej atmosféry. Obývacia izba a otvorená kuchyňa spolu tvoria veľký priestor na celodenný život a oddych. Kuchyňa je plne vybavená vrátane chladničky, mrazničky, kombinovaného sporáku, riadu, mikrovlnky, rýchlovarnej konvice,... K dispozícii je aj jedálenský kút z masívu. Na prízemí sa nachádza aj sociálne zariadenie s WC, sprchovým kútom a umývadlom. Vykurovanie je zabezpečené z centrálne situovaného krbu/pece. Prípadné dokurovanie je zabezpečené elek.konvektormi. K dispozícií je aj vonkajšie posedenie pri krbe pod dreveným prístreškom. Objekt je k dispozícii na prenájom celoročne. 

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, terasa.

Chalupa Zrub Malachov - Malachov - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Zrub Malachov - Malachov

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
30 637 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Zrub Malachov - Malachov s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Zrub Malachov - Malachov je v ceně 30637,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-v předsíni, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Fatra - Tajov - Velká Fatra Dovolená 2022

Chata Fatra - Tajov

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
13 888 Kč

Chata Fatra - Tajov - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chata Fatra - Tajov s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Fatra - Tajov levně je v ceně 13888,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata je citlivě zasazena uprostřed smrkového a smíšeného lesa, kde si přijdou na své milovníci houbaření. Z parkoviště pod objektem je přístup řešen přes rozsáhlou plochu s dřevěným altánkem. Vstupními dveřmi vejdeme do předsíně (botník, věšák), používané v zimě jako lyžárna, kde vstupujeme po levé straně do kuchyně (linka, lednice), která slouží zároveň jako jídelna (stůl, lavice, židle). Přes chodbu (skříň, křesílka) vystoupáme po širokých schodech do patra, kde se nachází prostorný obývací pokoj (sedací souprava, lůžka, křeslo, krb, TV + SAT, video, knihovna, sekretář, el. šipky, stolní kopaná). Vedle schodiště jsou umístěny 2 samostatné koupelny (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Po dřevěném schodišti je přístupné podkroví s ložnicemi A - D (lůžka, skříňka, zrcadlo, lampičky). Ve třech z nich je nainstalována televize. Pro volné chvíle jsou na ploše u chaty k dispozici ruské kuželky, uvnitř potom profesionální stolní kopaná s mincovníkem a nově vybudovaný zastřešený altán s ozvučením, krbem, posezením a otevřeným ohništěm. Pro děti prolézačky s domečkem, houpačka a skluzavka, dětská sedačka, pískoviště.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Chata Jelenská dolina - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022

Chata Jelenská dolina - Staré Hory

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
7 353 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chata Jelenská dolina - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Jelenská dolina - Staré Hory levně je v ceně 7353,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada

21.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
6 129 Kč

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Hacienda - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 21. května do soboty 28. května 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Hacienda - Liptovská Osada levně je v ceně 6129,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Hacienda je samostatná polovica dvojdomka a je rozdelená na prízemie a podkrovie. Na prízemí sa nachádza plne zariadená kuchynka so spoločenskou miestnosťou a jedálňou, ako aj samostatná kúpelňa. V podkroví sú tri izby, a samostatná kúpeľňa. Obe časti sú vybavené aj toaletou. V podkroví nájdete v prípade záujmu aj saunu. Spoločenská miestnosť je vybavená televíznym prijímačom s možnosťou príjmu všetkých bežných programov, v prípade potreby sa môžete pripojiť aj na internet, formou bezdrôtového pripojenia. V priamom susedstve sa nachádza obchod s potravinami, bar s možnosťou vonkajšieho posedenia. Ďalšie dve reštaurácie sú v do 600 metrov od ubytovacieho zariadenia.

Ubytování
Vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
16 340 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Drevenica pod Tlstou - Blatnica je v ceně 16340,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, terasa.

Chalupa Zrub Malachov - Malachov - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Zrub Malachov - Malachov

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
30 637 Kč

Chalupa Zrub Malachov - Malachov - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Zrub Malachov - Malachov s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Zrub Malachov - Malachov je v ceně 30637,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata je 2-podlažná. V prízemie se nachází dvojposteľová izba, spoločenská miestnosť s krbom ( TV, DVD prehrávač, rádio s CD/MP3), kompletne vybavená kuchynka (elektrický sporák s el. rúrou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička s mrazničkou ...), jedálenský kút, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vstupná chodba a lyžiareň. Podkroví má 3 izby, v každej sú 2 základné lôžka + možný prístelok. Nachádza sa tu tiež kúpeľňa vybavená vaňou a WC. Exterier je vybavený altánkom s vonkajším krbom.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada - Velká Fatra Dovolená 2022

Chalupa Hacienda - Liptovská Osada

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
6 129 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chalupa Hacienda - Liptovská Osada s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Hacienda - Liptovská Osada levně je v ceně 6129,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-v předsíni, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Fatra - Tajov - Velká Fatra Dovolená 2022

Chata Fatra - Tajov

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
13 888 Kč

Chata Fatra - Tajov - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chata Fatra - Tajov s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Last Minute zájezd do hotelu Chata Fatra - Tajov levně je v ceně 13888,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata je citlivě zasazena uprostřed smrkového a smíšeného lesa, kde si přijdou na své milovníci houbaření. Z parkoviště pod objektem je přístup řešen přes rozsáhlou plochu s dřevěným altánkem. Vstupními dveřmi vejdeme do předsíně (botník, věšák), používané v zimě jako lyžárna, kde vstupujeme po levé straně do kuchyně (linka, lednice), která slouží zároveň jako jídelna (stůl, lavice, židle). Přes chodbu (skříň, křesílka) vystoupáme po širokých schodech do patra, kde se nachází prostorný obývací pokoj (sedací souprava, lůžka, křeslo, krb, TV + SAT, video, knihovna, sekretář, el. šipky, stolní kopaná). Vedle schodiště jsou umístěny 2 samostatné koupelny (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Po dřevěném schodišti je přístupné podkroví s ložnicemi A - D (lůžka, skříňka, zrcadlo, lampičky). Ve třech z nich je nainstalována televize. Pro volné chvíle jsou na ploše u chaty k dispozici ruské kuželky, uvnitř potom profesionální stolní kopaná s mincovníkem a nově vybudovaný zastřešený altán s ozvučením, krbem, posezením a otevřeným ohništěm. Pro děti prolézačky s domečkem, houpačka a skluzavka, dětská sedačka, pískoviště.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Chata Jelenská dolina - Staré Hory - Velká Fatra Dovolená 2022

Chata Jelenská dolina - Staré Hory

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
7 353 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra, v ubytovacím zařízení Chata Jelenská dolina - Staré Hory s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava za 9 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Last Minute zájezd do hotelu Chata Jelenská dolina - Staré Hory levně je v ceně 7353,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 100 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Úžasná dovolená Velká Fatra 2022. Rezervujte si svou nádhernou dovolenou na Slovensku v lokalitě Velká Fatra 2022 s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty Velká Fatra. Zájezdy na Slovensko 2022. Velká Fatra Dovolená 2022.

Pokud jste si nevybrali na Slovensku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Slovensku? Vybírejte pobyt na Slovensku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Velká Fatra 2022 nebo Velká Fatra 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Velká Fatra 2022 nebo First Minute Velká Fatra 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Velká Fatra levně nebo luxusní dovolená Velká Fatra.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Slovensku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Velká Fatra si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Slovensku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Slovensku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Slovensku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Velká Fatra. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Velká Fatra. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Velká Fatra, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Slovensku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Slovensko objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Slovensku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Velká Fatra.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Slovensku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Slovensku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Velká Fatra za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Slovensku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Velká Fatra.

Zajímá vás jak draho je na Slovensku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Slovensku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Slovensku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Slovensko.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Slovensku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Slovensko se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Slovensku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovenskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.